Kavárna

Výsledek veřejné soutěže na provoz kavárny


Kulturní centrum Golf Semily, příspěvková organizace

se sídlem Vejvarovo nábřeží 199, 513 01 Semily,

IČO: 00371394

(dále jen „Vyhlašovatel“)

Oznamuje výsledek veřejné soutěže

 

 na pronájem kavárny

v objektu kina Jitřenka (Tyršova čp. 49)

 

Kavárna v kině Jitřenka má nového nájemce. Na základě veřejné soutěže se jím stal pan Marian Daniel. Jeho projekt počítá se zachováním stávajícího rázu kavárny. Návštěvníci Jitřenky tak nepřijdou  o nic, na co byli doposud zvyklí.  Nový nájemce začne naplno fungovat 18.května a pro své zákazníky připravuje také několik novinek v sortimentu.

S ohledem na změnu nájemce se divákům omlouváme za dočasné omezení i mírné změny v květnovém programu. Některé filmy jsme museli posunout dále od premiéry, ale chceme, aby u výrazných filmů diváci nepřišli o plnohodnotný zážitek, který přináší právě kombinace dobrého kina a kvalitní kavárny. Plně doufáme v to, že se nám s novým nájemcem podaří posunout spolupráci tak, aby byla ještě více ku prospěchu divákům.

Plný provoz kavárny sice začne až 18.května, ale pro návštěvníky opery bude otevřeno již v sobotu, 13.května, kdy končí letošní sezóna Metropolitní opery. Ti, co si zakoupili vstupenky na představení Růžový Kavalír Metropolitní opery v New Yorku budou mít tedy možnost vyzkoušet kavárnu jako první před oficiálním otevřením. 13.5 budou již k dispozici abonentní lístky na další sezónu Metropolitní opery, která začne v říjnu 2017.

 

 

Mgr. Ondřej Šír

vedoucí kina JitřenkaPřílohy

Text výzvy [pdf]
Zápis z průběhu výběrového řízení [pdf]
Vítězný projekt-textová část [pdf]
Vítězný projekt-obrazová část [pdf]
Protokol z otevírání obálek [pdf]