Promítáme dnes
Všichni to vědí
Todos lo saben
, 2019, Titulky
Hrají: Javier Bardem, Penélope Cruz, Ricardo Darín, Bárbara Lennie, Carla Campra, Inma Cuesta, Eduard Fernández, Elvira Mínguez, Roger Casamajor, Ramón Barea, Sergio Castellanos
Délka: 132min
Přístupnost: 15 let
Premiéra: 1.2.2019

Krásná Laura přijíždí do rodného Španělska na svatbu své sestry. Bujarou oslavu v kraji prosluněných vinic však naruší zmizení jednoho z hostů. Brzy se ukáže, že pod povrchem dřímají staré křivdy a tajemství, která měla zůstat zapomenuta. Nejslavnější filmový pár současnosti Penélope Cruz a Javier Bardem excelují v hlavních rolích dávných milenců, mezi kterými to nikdy nepřestalo jiskřit. Psychologický thriller dvojnásobného držitele Oscara Asghara Farhadiho se stal zahajovacím filmem festivalu v Cannes.

Proč tento film:
"Znáte to. Je únor a zimy už máte plné zuby. Přesně na tento moment, kdy vám ze všeho nejvíc chybí sluneční paprsky, pro vás máme připravený film, který vám tohle přání splní hned několikrát. Zapotíte se díky napínavé detektivní zápletce, pohled na sluncem zalité vinice vás ohřeje a všechny krásné herečky a herci v čele s Cruz a Bardemem nenechají nikoho chladným."
Hana Chybíková, Aerofilms

Termíny promítání

20:0020
Čt 21.2.2019 20:00 100 Kč