Premiéra očekávaného filmu
Děti platí 100 Kč
NOVINKY NA E-MAIL

Aktuálně z kina Jitřenka

Tisková zpráva červenec 2015

Letní věrnostní program v Jitřence začíná 1.7.


Letní věrnostní program kina Jitřenka

Před Vánocemi loňského roku naše kino zavedlo věrnostní karty kina Jitřenka a KC Golf. Tyto karty prozatím umožňovaly jejich držitelům pouze 5% slevu na každou vstupenku. Nyní mohou všichni držitelé věrnostní karty přijít a nahrát si zdarma nový program, který zaručuje divákovi kina výhody, pokud v průběhu léta, to je od 25.6. do 17.9., navštíví naše kino vícekrát. Bonusový program je nastaven tak, že umožňuje po třetí návštěvě za sebou čerpat slevu 20% a každý 5.lístek je zdarma. Cena nově pořízené věrnostní karty je namísto původních 30 korun přes léto jen 15 korun. Připomínáme, že karta zároveň slouží jako elektronická peněženka a nově s ní je možné platit také na internetových stránkách kina.

 

Levné letní středy aneb kino jako hra

Na každou středu jsme o prázdninách připravili program pro děti a pro rodiče, který bude levnější, než obvyklé kino, ale bude mít také o něco jiná pravidla. Od 17.30 budeme promítat film pro děti za 50 korun. Tuto slevu budou moct ale uplatnit pouze děti do 15 let, které se vydají do kina bez doprovodu dospěláků. Pokud bude rodič chtít přesto s dítětem do kina jít, musí za oba lístky zaplatit běžnou cenu, tedy 100 korun. V srpnu se poté pravidla změní a na projekce filmů budou moct čerpat snížené vstupné pouze děti do 15 let, které přijdou v doprovodu rodičů. Poté zaplatí dítě i rodič 50 korun za lístek. Pokud ale přijdou děti do kina sami, zaplatí 100 korun.

Od 20 hodin poté promítneme jeden český film za 70 korun. Na toto představení ale nebudou vpuštěni diváci s popcornem ani jiným koupeným jídlem.

Půlnoční premiéra nového Terminátora

Kino Jitřenka připravilo pro všechny fanoušky Terminátora půlnoční premiéru, která začne již ve středu, 8. Července ve 23.59. V tento den bude zároveň do půlnoci otevřena mimořádně kavárna v kině až do půlnoci, nezavře tedy v obvyklých 21 hodin.

Přímé přenosy v červenci v kině.

André Rieu známý širokému publiku jako Král valčíků se specializuje na takzvanou lehkou klasiku a každoročně vystupuje před tisícovkami fanoušků v krásných kulisách svého domovského města Maastrichtu. I letos ho jako již tradičně doprovodí známý Johann Strauss Orchestra spolu se soprány a tenory a dojde i na speciální hosty. Maastrichtské koncerty jsou Andrého nejpopulárnější a ten letošní by měl být navíc podle jeho vlastních slov tím největším a nejokázalejším. A vy můžete být u toho. Celý koncert se totiž bude promítat i Jitřence a to v sobotu, 18.7., ve 20.00

Dále se můžete těšit na přímý přenos z finále počítačových her. eSports, tedy elektronický sport neboli profesionální hraní počítačových her, se stal v posledních letech celosvětovým fenoménem, který uhranul stamiliony fanoušků.
Svět progamingu je velmi populární také v České republice, a právě pro jeho fandy přináší kino Jitřenka exkluzivní novinku v podobě živých přenosů finálových zápasů světové série Intel Extreme Masters z Kolína nad Rýnem.   Těšit se můžete v úterý, 28.7. 2015 od 20 hodin

Dopolední projekce pro děti

Dobrou zprávu máme i pro rodiče, kteří zajišťují hlídání pro své děti o prázdninách. Každé pondělí můžete využít naše kino již od 10.00, kdy hrajeme aktuální filmy, které jste třeba o víkendu nestihli.


Projekt digitalizace Kina Jitřenka-Semily dle standartu DCI podpořil
Státní fond České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie
© 2010 E-VISION International s.r.o.